studnie

Studnie głębinowe

Wykonanie odwiertów pod studnie głębinowe

Dzięki wieloletniej praktyce w kopaniu studni głębinowych jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającemu zadaniu. Wiercenie w różnego rodzaju gruntach nauczyło nas przewidywać wszelkie trudności, które można napotkać w trakcie tego rodzaju prac.

Wykonujemy studnie głębinowe dla budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, a także z przeznaczeniem na nawadnianie ogrodów, sadów czy upraw oraz w celach zaopatrzenia w wodę hodowli zwierząt. Jako specjaliści, podczas wiercenia w gruncie oraz montażu elementów studni używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu, oraz atestowanych materiałów najwyższej jakości, takich jak sprawdzone rury studzienne, filtry szczelinowe i obsypki o dobranej odpowiednio granulacji. Tym samym gwarantujemy czystość i bezpieczeństwo pozyskiwanej wody.

Kompleksowe wykonanie studni obejmuje następujące czynności:

  • przeprowadzenie odwiertu,
  • posadowienie kolumny rur studziennych wraz z filtrami,
  • utworzenie obsypki żwirowej,
  • wypłukanie studni,
  • określenie wydajności studni.

Wykonujemy studnie o średnicy od Φ110 do Φ160 mm oraz głębokości aż do 100 metrów. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi usługami, które oferujemy. Jesteśmy w stanie wykonać odwierty również pod pompy ciepła oraz realizować różnego rodzaju prace ziemne. Ze względu na rodzaj naszych świadczeń, pomagamy w adaptacji cieplnej oraz w zaopatrzeniu w wodę nowo budowanych bądź istniejących budynków mieszkalnych i gospodarczych. Odwierty, montaż studni bądź pompy jak i wykonywanie przekopów to nasz chleb powszedni — zaufaj nam i ciesz się z efektów naszej pracy!

ikona cieplozziemi współpraca

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
CiepłoZziemi.com